Petek Temizleme

PETEK TEMİZLEME İŞLEMİ ÖZEL PETEK TEMİZLEME MAKİNEMİZ İLE TİTİZLİKLE YAPILMAKTADIR.

Petek Temizliği Yaptırmanız için 7 Farklı Neden

  • Kombi derecesini orta seviyede tutarak maksimum ısı elde edersiniz.
  • Yüksek doğalgaz faturası ödemezsiniz.
  • Her petek aynı ısıya ulaşacağından tüm odalar aynı sıcaklık derecesinde olacak bu sayede odadan odaya geçişlerde rahatsızlık verecek bir ısı değişimi hissetmeyeceksiniz.
  • Kombi sıcak su pompası daha az çalışacak, kombiniz daha uzun yıllar kullanılabilecek duruma gelecektir.
  • Kombinize en uzak olan odada ki petekler daha iyi ısınacak, ısınmayan kör oda kalmayacaktır.
  • Petek temizliğinde kullanılan kimyasal bakım ve temizleme ürünleri sayesinde petek radyatörlerinizin içi pas tutmayacaktır.
  • Peteklerinizin tesisat borularında bir su kaçağı varsa bunu da gelen ekiplerimiz testleri sırasında sizlere bildirecek, eksra bir servis ücreti ödemeyeceksiniz. (onarım hariçtir)

Petek temizleme işlemi gerçekleştikten sonra yakıttan dörtte bir oranında tasarruf edebileceğinizi biliyor musunuz ? Aslında temizlenmiş petek ile her ay daha fazla fatura ödemekten kurtulursunuz. Çünkü petekte oluşan kireç peteğin performansını tam gösterememesine neden olur. Daha fazla soğukta daha yüksek fatura ödememek için uzmanlardan destek alın. Petek temizleme nasıl yapılır? Ayrıca peteğe profesyonel personeller tarafından yerleştirilen koruyucu  ile peteğiniz uzun yıllar dayanır.

Petek temizleme işlemi su tesisatçıları tarafından yapılmalıdır. Eğer bu işlemi sus tesisatçısı değil de uzmanı olmayan kişiler yaparsa kullandıkları malzemeler sağlık için tehlikeli olabiliyor ve siz peteklerden gelen kirli havayı solumak zorunda kalabilirsiniz. Asitsiz kimyasallar ve profesyonel makinalar ile yapılması gerekenpetek temizleme işi için Mina Teknik Servis size destek vermeye hazırdır.

Petekleriniz daha önce ısınmıyor sa yada üst tarafı ısınıyor alt tarafı ısınmıyor ise, petek temizliği sonrasında artık tümüyle ısınır hale gelecektir. Geç ısınma sorunu da petek temizleme hizmetimizden sonra ortadan kalkacaktır.